تبلیغات
" بر و بچه های آمار(89) دانشگاه دامغان " - صدای سالار عقیلی در دامغان طنین‌انداز می‌شود

*به نام خدایی که آمار همه رو داره ولی لو نمیده*

صدای سالار عقیلی در دامغان طنین‌انداز می‌شود

کی این مطلبو گذاشته؟ :حمید نوری
کی؟:دوشنبه 7 اسفند 1391-03:11 ب.ظ

دهم اسفند ماه سالجاری صدای سالار عقیلی با زخمه‌های مجید درخشانی در شهر دامغان طنین‌انداز می‌شود.سالار عقیلی درباره این كنسرت گفت: بخش اول این اجرا، به احتمال زیاد بداهه‌نوازی و بداهه‌خوانی در شور و ابوعطا خواهد بود. اما از آنجا كه كار بداهه است هنوز شعرهای آن به طور دقیق مشخص نشده است.

وی با بیان این كه قطعاتی از مجید درخشانی شاكله بخش دوم كنسرت را تشكیل می‌دهد درمورد دیگر قطعات این كنسرت، بیان كرد: در بخش دوم یكسری از تصنیف‌های قدیمی و همچنین كارهای خودم برای علاقه‌مندان به اجرا گذاشته خواهد شد.

عقیلی با اشاره به این كه هیچ‌یك از كارهای مجید درخشانی در كنسرت پیش‌رو تا به حال اجرا و شنیده نشده‌اند، ' خوشه چین'، 'من طربم' از ساخته های مجید درخشانی و 'نرگس مست' از ساخته های امیر جاهد را از جمله تصنیف‌های این اجرا عنوان كرد.

این خواننده جوان موسیقی اصیل كشورمان در پایان، تصنیف‌های بخش دوم كنسرت دامغان را ساخته و تنظیم شده در دستگاه شور، آواز دشتی و بیات اصفهان خواند.

این كنسرت پنجشنبه همین هفته -10 اسفندماه- در شهر دامغان اجرا خواهد شد.

مجید درخشانی نوازنده تار و آهنگساز پیشكسوت كشورمان است كه با خوانندگان و گروه‌های مطرحی در كشورمان همراهی كرده است. او اهل سمنان است و در ساخت آهنگ‌های بومی دستی بر آتش دارد.
این کنسرت در مجموعه شاهچراغی ساعت 18:30 برگزار می شود